Novinky

Harkány (Maďarsko)
Hankary

Cena zájezdu od 4.790,- Kč

Pobytový zájezd do lázeňského střediska

HotelChatkyPolopenzeAutobus

 

Pobytový zájezd do lázeňského střediska Harkány, které leží 27 km jižně od maďarského města Pécs. Lázeňské objekty se nalézají v rozsáhlém lázeňském parku (13 ha), kde je rovněž několik plaveckých a termálních bazénů. Ubytování v těchto objektech je na vysoké úrovni a uspokojí i náročné klienty.

Voda vyvěrá o teplotě 62˚ C a kromě řady iontových minerálů obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu, která kromě jiného velmi blahodárně působí na onemocnění revmatická, kožní a při potížích gynekologických. Je možno ji také pít při zánětech nosohltanu, mandlí, při onemocnění žlučníku a jater. Koupele celkově působí blahodárně při rekonvalescenci po nemocech, operacích a úrazech.

Harkány nabízí také řadu aktivit pro volný čas – jízdu na koni, rybolov v řece Drávě, procházky v přírodě, večerní posezení při hudbě cikánské kapely a pochoutky tradiční maďarské kuchyně.  A nelze zapomenout na vynikající maďarské víno, které je nabízeno v mnoha pohostinských zařízeních.

Více informací o lázeňském středisku Harkány naleznete zde.

 

Termíny zájezdu

Č. zájezdu Od Do Ubytování - počet nocí Hotel s polopenzí Apartmán Odjezd Návrat
M 2016 08 14.8.2016 21.8.2016 5 7.890,- 4.790,- Neděle Neděle

Podrobnosti zájezdu

V ceně zájezdu je zahrnuto

Cesta zájezdovým autobusem, ubytování podle nabídky, lázeňský poplatek, technický doprovod, půldenní zájezd do Pésce - prohlídka historického centra s průvodcem, pojištění CK proti úpadku.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • Zdravotní pojištění
  • Vstupné do termálního bazénu včetně lázeňského: Dospělí / důchodci a děti - denní 276,- / 210,- Kč, termální bazény mimo lázeňské - denní 135,- / 95,- Kč. Po 14.00 hodině je vstupné levnější. Klienti si  mohou zakoupit vstupenky dle vlastního výběru. Je možné se dohodnout s technickým doprovodem v autobusu. Důchodci a děti musí s sebou z důvodu slevy nosit doklad s fotografií. Ceny jsou pouze informativní a mohou se v průběhu roku změnit.

Ubytování

Hotel - tříhvězdičkový hotel, ubytování s polopenzí, dvoulůžkové pokoje. Možnost přistýlky, vlastní sociální zařízení.

Apartmán - ubytování bez stravy! Kompletně vybavená kuchyňka, vlastní sociální zařízení.  Apartmány mají dvě, max. tři lůžka. Úklid vlastní. Apartmány nejsou všechny stejně vybaveny.

Odjezdy z nástupních míst

Odjezdy z nástupních míst budou klientům sděleny v potvrzení zájezdu. Jízdní řád bude sestaven s ohledem na potřeby a možnosti klientů.  Odjezd je v neděli v pozdních večerních hodinách. Odjezd z Maďarska je v sobotu ve večerních hodinách (kolem 18.00 hod.), příjezd domů v neděli v brzkých ranních hodinách.

 

Last minute

Aktuální nabídka